KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13117449
nr 1311 7449
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Tusch, Signerad, oramat löst blad, 23x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:50:57
100 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube